ברוכה המחלימה לאייר, ברוך המחלים לאייר!

הי אני טלי ראובני – ברדוגו,

יש רגעים שנצרבים בחיים. אחד מהם, הוא כזה שיכול לספר ולהעביר לך את מי שאני ואת הגישה עליה מתבססת ההתמודדות האישית שלי ואת הגישה אותה אני מקווה להעביר הלאה לכל המתמודדים המגיעים אלי ואליך. 

הרגע הזה הוא זיכרון. אני בת 5. 3 שנים לאחר שאובחנתי במחלה מס' 1 (מס' 2- הקוליטיס הגיע 20 שנה לאחר מכן). אני זוכרת את המבוגרים בסביבה שלי, מדברים עלי מעל הראש שלי, באנגלית! כדי שלא אבין.. ואני מבינה ששוב מדברים ולוקחים החלטות על הבריאות שלי בשבילי. החלטות שאני אגלה אותם רק בזמן אמת, כשהן יקרו כבר..
אני זוכרת היטב את הרגע הזה כי ברגע הזו הבנתי משהו והחלטתי משהו. 

הבנתי שאני חייבת לקחת את האחריות על הבריאות שלי לידיים שלי כדי לחיות טוב. והחלטתי שאני אעשה הכל. כל מה שצריך כדי לקחת את השליטה על הבריאות שלי. כן, לקחת. הבנתי שאף אחד לא ייתן לי אותה. אני צריכה להגיע למצב שאוכל לקחת אותה לידיי. 

ואז גם נבנתה תכנית בת מספר חלקים: החלק הראשון: להגיע לגיל 18- בשביל זה צריך סבלנות
החלק השני- ידע. בשביל זה התחלתי להפוך למכונת למידה מצטיינת. 

שיפרתי את הקריאה שלי, ביקשתי שיקנו לי חוברת ללימוד אנגלית והתחלתי ללמד את עצמי את השפה וככה זה המשיך לאורך שנות הלימודים. מגמת ביולוגיה בהצטיינות, תואר ראשון בביולוגיה ואז תואר שני.. את השליטה על התאגיד הזה שנקרא: הבריאות שלי לקחתי לידיי כבר בגיל 16, כך שכשהקוליטיס פרץ לחיי הייתי כבר מנכ"לית מנוסה של הבריאות שלי. ועדיין היה לי עוד הרבה מה ללמוד על ניהול הבריאות שלי. לכאן נכנס הטיפול הרגשי. כי ההבנה המשמעותית השנייה בחיי מאז גיל 5 היתה חשיבותה של הנפש בכל תהליך הריפוי. ההבנה הזו הלכה והתחדדה ככל שהתקרבתי יותר ויותר והוכשרתי לממש את ייעודי בחיים לעולם – לחבר אנשים חזרה אל ניצוץ הריפוי שבהם. הוכשרתי כמנחת קבוצות לפיתוח מנהיגות ומצויינות ולאחר מכן כמטפלת בכירה בשיטת NLP מבוסס מיינדפולנס. 

והיום, כל הידע והכלים לריפוי רגשי משתלבים לתפקיד של ניהול הבריאות שלי וטיפול ריגשי במחלימים אחרים שמגיעים אלי, ממש כמוך.

אם היום הייתי פוגשת את טלי בת ה 5. אחרי שהייתי מחבקת אותה הייתי מחזקת את ההחלטה שלקחה אז ומספרת לה, בסוד, שהכח האמיתי לניהול הבריאות שלה כבר טמון בה, שם בכוחות הפנימיים שלה, באמונות ובחוסן הריגשי שלה.

זה השילוב המנצח לבריאות מנצחת- הידע שבמוח, הידע שבלב והידע שבתחושת הבטן.
והתפקיד שלי- לחבר אותך לידע הזה.

Concept doctor to treat and care for patients with heart or about heart disease

החזון

ליצור תודעה חדשה בקרב המתמודדים (-החולים) שאומרת שיש להם את הכח לרפא את עצמם. לחבר את המתמודדים לכוחות הריפוי הפנימיים שלהם. לחבר אותם אל התקווה והאמונה. אני פונה לכל מי שרוצה לצאת מהמחלה, לכל מי שרוצה לחיות את החיים ולא את המחלה, לכל מי שרוצה לחיות בדרך של חיוניות ותקווה ולא דרך כניעה ומחלה. אני מאמינה שבדרך הזו נוכל להוסיף לעולם דיעה, חיבור לאלוהים, אור ואהבה. נקבל עולם שמח יותר, בריא יותר, עולם שבו ריפוי מחלות שמוגדרות כרוניות, יהיה דבר ברור מאליו

הביצוע

במפגשים איתי אנחנו נחבר אותך חזרה למשאבים הפנימיים ולאמונות שיקדמו אותך לעבר בריאות נפשית ופיזית טובה יותר. אתה תשפר את התקשורת שיש לך עם עצמך ועם הגוף שלך. תשפר את מערכת היחסים שיש לה את ההשפעה המשמעותית ביותר על הבריאות שלך- מערכת היחסים שלך עם עצמך.

Wellness background.
Concentrating on trouble

מה אני עושה?

אני יוצרת תהליך החלמה שמלמד את המטופלים שלי

ככה זה נראה ומרגיש כשהופכים את הדלקת לדלק.

ואני מזמינה גם אותך להתחיל את מסע ההחלמה שלך יחד איתי.

הרשמה לניוזלטר

הצטרף עכשיו ובחינם למאות מנויי האתר שלי וקבל חינם את המדריך "להפוך את הדלקת לדלק" ותכנים חדשים ממני ישירות למייל שלך.

דברו איתי

מלאו את הטופס ואחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן